Využite našu vianočnú akciu na darčekový kupón

Autor Mária | 11. decembra 2020

Darčeky a Vianoce k sebe neoddeliteľne patria. My v Najsu veríme, že nemusia mať len materiálnu podobu a sami už tiež niekoľko rokov praktizujeme túto zásadu.

Namiesto darčekov si darujeme navzájom spoločný zážitok napríklad v podobe nejakého výletu či zážitku. Rozhodli sme sa urobiť krok k tomu, aby ste to mali ľahšie aj vy.

Veríme totiž, že niečo, z čoho budeme mať peknú spomienku, a nie prachom zapadajúcu blbosť na poličke je skrátka lepší darček. Zároveň netrvrdíme, že všetky materiálne darčeky sú zlé. Je dobré ale vyberať rozumne a s mierou.

Aj my chceme prispieť k menej konzumným Vianociam

Aby ste ale mali široký výber, rozhodli sme sa obdarovať vás aj my 15 % zľavou z ceny našich rodinných/párových/portrétnych balíčkov. Pre objednanie kupónu nám stačí napísať správu, následne vám vystavíme faktúru, ktorú zaplatíte a na mail dostanete darčekový kupón, v pdf. formáte ktorý si môžete priamo vytlačiť (alebo preposlať mailom 😉) a darovať blízkemu pod stromčekom.

Darčekový kupón vianočná akcia

Darčekový kupón vianočná akcia

Objednávky príjímame do 31.12.2020 a platnosť zakúpených darčekových kupónov je do 31.8.2021. Na konkrétne termíny fotenia sa spoločne aj s vašimi blízkymi môžete prihlasovať po ukončení objednávok.

Prajeme vám šťastné, veselé a udržateľné Vianoce v kruhu vašich blízkych!